Pierwszomajowa akcja badania krwi
W dniu 1 maja 2026 w naszym Szpitalu Świętego Kamila w Tarnowskich Górach odbyła się akcja oddawania krwi do badania. Pobór krwi odbył się w godzinach od 7:00 do 11:00. Z akcji skorzystały 87 osoby.
w Tarnowskich Górach
W dniu 1 maja 2026 w naszym Szpitalu Świętego Kamila w Tarnowskich Górach odbyła się akcja oddawania krwi do badania. Pobór krwi odbył się w godzinach od 7:00 do 11:00. Z akcji skorzystały 87 osoby.